18 marca 2016

Dekanalne Czuwanie - Łukowica 2016

W piątek 18.03.2016r. młodzież z naszej parafii udała się do Łukowcy na Dekanalne Czuwanie Młodzieży. Spotkanie rozpoczęło się drogą krzyżową o godz. 1930 poprowadzoną przez ks. mgr Szczepana Słowika i tamtejszą młodzież. Dalsza część spotkania odbyła się w sali teatralnej. Dzieci wraz z młodzieżą pod opieką ks. mgr Wiesława Majcy, proboszcza parafii, wystawiły misterium „Chrystus połamany”. Przez całe spotkanie swym śpiewem i grą upiększał młodzieżowy zespół muzyczny Fortissimo.

W piątek 18.03.2016r. młodzież z naszej parafii udała się do Łukowcy na Dekanalne Czuwanie Młodzieży. Spotkanie rozpoczęło się drogą krzyżową o godz. 1930 poprowadzoną przez ks. mgr Szczepana Słowika i tamtejszą młodzież. Dalsza część spotkania odbyła się w sali teatralnej. Dzieci wraz z młodzieżą pod opieką ks. mgr Wiesława Majcy, proboszcza parafii, wystawiły misterium "Chrystus połamany". Przez całe spotkanie swym śpiewem i grą upiększał młodzieżowy zespół muzyczny Fortissimo. Czuwanie przyniosło wiele refleksji dotyczących wyborów, jakich musimy podejmować w swoim życiu. Podczas spotkania wielu młodych pojednało się z Bogiem podczas sakramentu pokuty. Myślę, że każdy wyszedł z tego spotkania z silniejszym zawierzeniem Bogu, który wciąż czuwa nad człowiekiem i pragnie się dla niego oddawać całym sobą, jak uczynił to na krzyżu.