13.06.2021 – XI niedziela zwykła

Składka na tacę przeznaczona jest na cele gospodarcze parafii, a zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II - Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w procesji eucharystycznej w Oktawie Bożego Ciała: asyście, rodzicom, dzieciom, niosącym baldachim, chorągwie, feretrony i inne oznaki naszej wiary; wszystkim, którzy dbali o kościół i piękno liturgii i śpiewu. Dziękujemy za piękne świadectwo wiary i miłości do Chrystusa Eucharystycznego.

Adoracje Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będą od godz. 17.00 (z wyjątkiem piątku), o godz. 17.40 nabożeństwo czerwcowe, a następnia Msza św.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w sobotę nowenna do Matki Bożej Bolesnej z Koronką do Siedmiu Boleści.

W piątek zapraszamy na adoracyjną Godzinę łaski z Matką Bożą Bolesną. Po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 20.00 Różaniec, w ramach spotkania formacyjnego na tę godzinę zapraszamy Róże Rodziców modlących się za dzieci. Na zakończenie zaśpiewamy apel maryjny.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz czasopism katolickich.

Osoby jadące na pielgrzymkę parafialną szlakami Podlasia proszone są, aby do 19 czerwca wpłacić całą należność - tj. 1450 zł. Na konto: TBP-BV
72 1090 2011 0000 0001 3416 2028 wraz z tytułem wpłaty: "imię i nazwisko CZARNY POTOK". Koszt pielgrzymki jest uzależniony od ilości osób jadących. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Osoby zainteresowane wyjazdem, mogą zgłaszać się u Ks. Proboszcza. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu szlakami Podlasia.

Powierzajmy Panu Jezusowi Miłosiernemu i Matce Bożej Bolesnej wszystkich darczyńców i ofiarodawców z parafii pw. św. Wojciecha Bpa w Starym Wiśniczu - gdzie dziś ks. Proboszcz kwestuje na budowę sanktuarium - a którzy modlitwą i ofiarą wspierają budowę świątyni w naszej parafii.

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. + Siostry Marii Bronisławy Faron (pochodzącej z naszej Parafii) oraz śp. + Józefa Błaszczyka z Olszany. Dobry Jezu...

ADORACJE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH MĘŻCZYZN I NIEWIAST

1/ RÓŻA MĘŻCZYZN - STANISŁAWA CHYCLAKA;

2/ RÓŻA MĘŻCZYZN – WŁADYSŁAWA STACHONIA;

3/ RÓŻA NIEWIAST – JÓZEFY BASIAGA;

4/ RÓŻA NIEWIAST – MARII MIKULEC;

5/ RÓŻA NIEWIAST – MARII TOKARCZYK.

1/ RÓŻA MĘŻCZYZN – MARIANA KAMIŃSKIEGO;

2/ RÓŻA NIEWIAST – MATYLDY JODŁOWSKIEJ;

3/ RÓŻA NIEWIAST – MARII MIŚTAK;

4/ RÓŻA NIEWIAST – EUGENIUSZY URBANIAK.

1/ RÓŻA MĘŻCZYZN – JANA KOSIKA;

2/ RÓŻA NIEWIAST – ANIELI KORNAŚ;

​​​​​​​3/ RÓŻA NIEWIAST – HELENY POTONIEC;

4/ RÓŻA NIEWIAST – ALICJI WAJDA.

1/ RÓŻA MĘŻCZYZN – PAWŁA MACIEJOWSKIEGO;

2/ RÓŻA NIEWIAST – GRAŻYNY KOSZUT;

3/ RÓŻA NIEWIAST – JANINY POTONIEC;

4/ RÓŻA NIEWIAST – EWY WĄCHAŁA.

1/ RÓŻA MĘŻCZYZN - JÓZEFA PAWŁOWSKIEGO;

2/ RÓŻA NIEWIAST – MARII KULAK;

3/ RÓŻA NIEWIAST – ZOFII POTONIEC;

4/ RÓŻA NIEWIAST – MARII WIŚNIEWSKIEJ.

1/ RÓŻA MĘŻCZYZN – JANA POTOŃCA;

2/ RÓŻA NIEWIAST – MARII LEŚNIAK;

3/ RÓŻA NIEWIAST – KAROLINY RUMIAN;

4/ RÓŻA NIEWIAST – ELŻBIETY WITECKIEJ.