4 stycznia 2017

Spotkanie opłatkowe grup parafialnych 2017

4 stycznia 2017r. po wieczornym nabożeństwie odbyło się w domu katechetycznym spotkanie opłatkowe grup parafialnych.

Obecni byli członkowie Rady Parafialnej, Komitetu Budowy Kościoła, Parafialnego Oddziału Caritas, Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, panowie szafarze, komendanci oraz prezesi OSP z Jastrzębia, Olszany i Czarnego Potoku oraz sołtysi z Czarnego Potoku, Olszany, Jadamwoli i Jastrzębia. Po wspólnej modlitwie - poprowadzonej przez ks. Proboszcza - wszyscy, łamiąc się opłatkiem, składali sobie życzenia. Przy świątecznym stole była okazja by w miłej atmosferze porozmawiać oraz zaśpiewać piękne, polskie kolędy. Spotkanie zakończyło się odśpiewaniem Apelu i błogosławieństwem ks. Proboszcza.

Spotkanie opłatkowe grup parafialnych 2017