17 listopada 2023

Procesja na cmentarz choleryczny

W dniu 8 listopada 2023 roku w naszej parafii odbyła się procesja na cmentarz choleryczny.

O godzinie 16:00 rozpoczęliśmy adorację Najświętszego Sakramentu, a następnie odbyła się nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godzinie 17:00 zgromadziliśmy się razem, aby wspólnie uczestniczyć we Mszy Świętej.

Po zakończeniu nabożeństwa wszyscy wyruszyliśmy w procesji na parafialny cmentarz choleryczny, aby oddać hołd naszym drogim zmarłym. Po drodze, modliliśmy się na różańcu pod przewodnictwem naszego księdza Proboszcza.

Dzięki zaangażowaniu Ochotniczej Straży Pożarnej z Olszany , nasza procesja przebiegła bezpiecznie i sprawnie. Dodatkowo, uroczysty charakter nabożeństwa podkreśliło profesjonalne oświetlenie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej uroczystości.