28 marca 2018

Komunikat w sprawie budowy kościoła w parafii Czarny Potok 25.03.2018

Pragniemy poinformować wszystkich parafian o aktualnych i najbliższych działaniach związanych z budową nowego kościoła w naszej parafii.

Zakończyła się procedura uzyskiwania pozwolenia na budowę, zostały sporządzone kosztorysy inwestorskie, przedmiary robót na budowę kościoła, plebanii oraz zagospodarowania terenu. Przedmiary robót zostały wysłane potencjalnym wykonawcom. Czekamy na oferty i wtedy, zgodnie z zapowiedziami wyłonimy generalnego wykonawcę oraz podamy uzgodnione koszty budowy. Szczegółowe relacje z każdego etapu prac oraz rozliczenia finansowe znajdują się na naszej parafialnej stronie internetowej.
Pragnę serdecznie wszystkim podziękować za dotychczasowe zaangażowanie, składane ofiary i datki na ten szczytny cel. O postępie prac będziemy informować na bieżąco.