31 March 2016

Droga krzyżowa – Wielki Piątek 2016

„Najcenniejszym dobrem, jakie możemy mieć w życiu, jest nasza relacja z Bogiem. Czy jesteście o tym przekonani? Czy zdajecie sobie sprawę z nieocenionej wartości, jaką mamy w oczach Boga? Czy wiemy, że jesteśmy kochani i akceptowani przez Niego bezwarunkowo, takimi jakimi jesteśmy?” (…)

Od godziny 20.30 adorację Najświętszego Sakramentu poprowadziła młodzież Grupy Apostolskiej. Poprzez śpiew i rozważania męki Chrystusa, pragnęła czuwać przy Grobie Pańskim aby wyprosić potrzebne łaski i rozmyślać nad swoim postępowaniem i życiem. Modliła się, aby przygotowania do Światowych Dni Młodzieży stały się dla nas wszystkich czasem nawrócenia, to znaczy odnowienia relacji z Tym, który jako odwiecznie szczęśliwy pragnie i nas do pełni szczęścia doprowadzić".

"Najcenniejszym dobrem, jakie możemy mieć w życiu, jest nasza relacja z Bogiem. Czy jesteście o tym przekonani? Czy zdajecie sobie sprawę z nieocenionej wartości, jaką mamy w oczach Boga? Czy wiemy, że jesteśmy kochani i akceptowani przez Niego bezwarunkowo, takimi jakimi jesteśmy?"
 

Proponowane